ATRAKCJE OKOLICY

Avatar
Port Żeglugi Augustowskiej

Rejsy statkami białej floty po okolicznych rzekach, jeziorach i Kanale Augustowskim to możliwość zetknięcia się z dziełami inżynierii wodnej, a także naturalną florą i fauną Pojezierza Augustowskiego.
Avatar
Sprawdzenie własnych sił na nartach
Miłośnikom wrażeń ekstremalnych wielu emocji dostarczą atrakcje narciarskie Ośrodka Sportu i Rekreacji z wyciągiem orczykowym na Suwalszczyźnie. Możliwość sztucznego zaśnieżania stoków o różnych poziomach trudności.
Avatar
Rejsy Katamaranem

Krajoznawcze rejsy wspaniałym katamaranem w Dolinę Rospudy to doskonały sposób na relaks z klasą w atmosferze luksusu.
Avatar
Kręgielnia

Propozycja rozrywki dla miłośników aktywnego wypoczynku w atmosferze rywalizacji. Zdrowa zabawa pozwala odkryć nieznane pokłady siebie, a także spojrzeć od innej strony na przyjaciół, znajomych i członków rodziny.
Avatar
Wyciąg nart wodnych

Wyciąg nart wodnych to porcja ekstremalnej rozrywki dla odważnych. Zachęcamy wszystkich do wypróbowania tej formy aktywności. Próba sił na wyciągu nart wodnych dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń.
Avatar
Spływy kajakowe po wodach Augustowskich

Wypożyczalnie kajakowe można znaleźć przy plażach nad jeziorem Neckiem oraz Białym. Dla większych grup możliwa jest również organizacja jedno lub kilku dniowych spływów kajakowych rzeką Rospudą, lub Czarną Hańczą.
Avatar
Basen

Basen w Augustowie to znakomity pomysł, gdy brak słońca uniemożliwi wypoczynek nad jeziorami.
Avatar
Turystyka konna

Nauka jazdy konnej pod okiem instruktora dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.
Avatar
Sanktuarium

Kaplica Najświętszej Marii Panny ukoi zszargane nerwy, pozwoli się wyciszyć i nabrać wody z cudownej studni. Pójdź za papieżem Janem Pawłem II i odpocznij właśnie w tym miejscu.
Avatar
Kolei Wąskotorowa

Zwiedź Puszczę Augustowską Wigierską Koleją Wąskotorową. Klimatyczna podróż w wielobarwnych drewnianych wagonach ciągniętych przez małe, fikuśne lokomotywy. Doskonała atrakcja dla małych i dużych miłośników kolei.
Avatar
Muzeum Kanału

Miejsce idealne dla osób spragnionych wiedzy. Każdy, kto marzy o powrocie do przeszłości, ciekawym spotkaniu z historią kanału i ich budowniczych nie powinien być zawiedziony.